Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2023, 06:10   #434
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Eddie zamilknął na dłuższą chwilę wyraźnie wziął sobie do serca słowa Ojca... Wychodziło na to że w ogóle nie może przemocy stosować?!! Bogowie Wody! Żeby tak druga strona przestrzegała tych reguł! Cóż na tym polega problem w byciu herosem prawda ?

Z zamyślenia wyrwały go słowa o upływie czasu - Ale Tato ja dorastałem w Wymiarze Bogów dlatego siedem lat minęło w tutejszy rok.... Chociaż chyba masz racje dla ciebie mineło parę dni a tutaj tydzień ? - Znów się zamyślił - To może załatwić Axylowi przykrywkę z pracą w twojej firmie ? Że na szkoleniu jest albo praktykach ? Albo ja bym Wujka Tadema mógł sprowadzić tutaj jeżeli pozwolisz!- Westchnął i kopnął niewidzialną piłkę następnie zrobił fikołka z przewrotem do tyłu i usiadał na podłodze.

- Znów mam za dużo pomysłów na raz prawda ? Jak chcesz przywoływać demony Dean to możemy przywoływać demony lub diabły, choć cena za ich pomoc na pewno będzie wysoka - Dodał z niewyraźną miną
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem