Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2007, 17:57   #15
Mortiis
 
Reputacja: 1 Mortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znanyMortiis wkrótce będzie znany
Cytat:
- Co powiedziałeś białasie? Masz coś do mnie? A może myślisz, że jesteś zabawny, hę? Normalnie uśmiałem sie, że boki zrywać. - rozłożył szeroko ręce - Masz jakiś problem z moim kolorem skóry? Myślisz, że jesteś lepszy, bo jesteś biały? Jeśli tak, to powiedz otwarcie, przy wszystkich! A jeśli nie, to daruj sobie te rasistowskie komentarze!
Andy zatrzymał się. Odwrócił w stronę nabuzowanego Jake’a
,„Białasie? …lepszy, bo jesteś biały? Andyemu zachciało się śmiać, ale opanował się.„
- Nie, nie uważam się za lepszego, bo jestem biały. Prawdę mówiąc jak dla mnie możesz być nawet zielony i tak nic się nie zmieni. Rozłożył ręce na boki i wzruszył ramionami w geście bezsilności. Ruszył powoli w stronę Jake’a.
Dobrze wiedział, że ma on broń, ale nie bardzo wiedział czy zamierza jej użyć. Sensownym zabiegiem było więc zbliżyć się do niego.
-Wiesz, stary, po prostu mi się coś takiego przypomniało po tych wszystkich filmach, które widziałem. A, że akurat Ty jesteś czarny to pech. Stanął twarzą w twarz z Jakem i uśmiechnął się szczerze.
-Nigdy nie oglądałeś filmów? Nie wiesz, że w każdym horrorze jak każesz jakieś blond lali zostać na miejscu to ona na 100% pójdzie tam gdzie nie trzeba? Andy zaśmiał się, nie za głośno ale żeby podkreślić swoje rozbawienie tym co właśnie powiedział.
- Stary… tak w filmach zawsze jest. I ani ja ani Ty tego nie zmienimy Wciąż uśmiechając się wyciągnął rękę w stronę Jake’a
-Pokój. Nie szukam z Tobą zwady. Stał tak przed Jakem z wyciągniętą ręką.
 
__________________
Give me your soul, give me your black wings
I'm the Devil, I love metal !!
I'm the Devil I can do what I want !!

Ostatnio edytowane przez Mortiis : 25-09-2007 o 18:25.
Mortiis jest offline