Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2023, 21:45   #23
Wired
 
Wired's Avatar
 
Reputacja: 1 Wired nie jest za bardzo znany
Wiem, to było o tym że ja jeszcze ślimacze odpis no i najpierw napisałem tutaj a potem zajrzałem do tematu z przygodą Właśnie piszę posta, mam nadzieję że zdążę

Mam dylemat,
Graygoo - na stole nie było pudełka, była iluzja wina w jego miejscu, no i półdrow mówił że się nim zajmie, jak rozumieć że Twoja postać pakuje pudełko do plecaka? wchodzi w interakcję z iluzją czy jakieś inne pudełko pakuje? Jak mamy przeciwstawne plany to fajnie byłoby to omówić by odpisy się zgrywały, bo nic nie pisałeś wcześniej.
Cytat:
- To lepiej zostawcie mnie - a gdy skończył zdanie na ich oczach sześciokątna kostka zniknęła, zaś w jej miejscu stał drugi dzban wina, taki sam jak ten co go dopiero postawił.
Teraz nie wiem, czy pisać co planowałem, uznając że wziął jakieś inne pudełko czy uznać że sięgnął po konkretnie to wino, wiedząc które z tych na stole to pudełko i go powstrzymywać? Hm...

Napiszę co planowałem, a jak jutro się zgadamy to jeden z nas wyedytuje posta, ok?
Daj znać jak wolisz. To w sumie szczegół gdzie ta kostka będzie w podróży, ale jak spojrzysz na mój post to u mnie będzie zdecydowanie bezpieczniejsza
 

Ostatnio edytowane przez Wired : 06-11-2023 o 23:16.
Wired jest offline