Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2023, 09:52   #26
Graygoo
 
Graygoo's Avatar
 
Reputacja: 1 Graygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputację
Hej,

Wired,
tak, na stole była iluzja pudełka.
Cytat:
Napisał Wired Zobacz post
- To lepiej zostawcie mnie - a gdy skończył zdanie na ich oczach sześciokątna kostka zniknęła, zaś w jej miejscu stał drugi dzban wina, taki sam jak ten co go dopiero postawił.
Z Twojego odpisu wywnioskowałem, ze Breton widział znikanie pudełka, a wiec wiedział gdzie ono jest.
Słowa o tym, ze drow się nim zajmie odczytałem jako "zajmie się w tym momencie".

Rzeczywiście, posłużyłem się skrótem myślowym w opisie, za co przepraszam, postaram sie na przyszłosć na takie rzeczy bardziej wyczulić.
Wyjaśniajac:
Breton wchodzi w interakcje z iluzją i pakuje pudełko do plecaka.

Zgadzam się, że warto omawiać przeciwstawne plany.
W powyższym przypadku źle zinterpretowałem Twoje słowa, stąd myśl, ze kolizji nie ma.

Opcja z edycją posta mi odpowiada.
Bretonowi bardzo zalezu na posiadaniu tego pudełka wiec wolałbym abyś wyedytował posta.
Mam nadzieję, ze to nie problem.
Jako zadośćuczynienie obiecuję ustąpić przy kolejnej problematycznej sytuacji.

Odnośnie bezpieczeństwa - rzeczywiscie, zgadzam się, że bylaby tam bezpieczniejsza, jednak Breton takiej wiedzy nie ma
 
Graygoo jest offline