Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2007, 21:58   #51
Mettalium
 
Mettalium's Avatar
 
Reputacja: 1 Mettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znany
Ja z ruchem postaram wyrobić się do piątku, jak chcesz Abishai to mogę ci na pw posłać co Euxin będzie robił.
Cytat:
Napisał abishai Zobacz post
Przyznaję że wymogi są ostre...Ale jaki jest z tego efekt? Naprawdę imponujące posty ze strony graczy.
Akuratnie śmiem wątpić, że to wymóg o księdze planów dał taki efekt, gdyż ja (podobnie zresztą jak Legion) kupiłem ten podręcznik specjalnie na tą sesję (przed nią moja wiedza planarna ograniczała się jedynie to planu cienia). Jak ci wysyłałem kartę postaci moja „znajomość księgi planów” to było to co opisałem w poprzednim poście.
Moim zdaniem dobry poziom sesji daje to, że tu gracze muszą wykazać się kreatywnością prowadzą linię fabularną sesji, a nie jak normalnie mg i nie ma co liczyć na to, że w chwili zagrożenia mistrz kopnie fabułę z powrotem na tory „uff było blisko ale się udało”.
 
__________________
To była długa (i kosztowna) awaria...
Mettalium jest offline