Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2023, 00:51   #12
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wink

Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Hej Brill! Dawnośmy nie grali =D
Chciałbym Ciebie zobaczyć u siebie, ale niestety ja należę do tych nieelastycznych wyznawców doca.

Sesja dla mnie zbyt dużo cierpi bez niego. Dialogi zmieniają się w wymiane monologów i walka jest nie do ogarnięcia. Na pewno nie na sferach gdzie jest zbyt dużo efektów i interakcji między nimi.

Dałoby się abyś dialogów nie budował przez GDoca, może jakies alternatywne media by pozwoliły budować dialogi 1 na 1, ale w walce byłoby to konieczne jednak.
Hmm to ja ci nie będę zawracał głowy do samych walk może i dałbym radę używać Gdocka, ale wiem z doświadczenia, że mój ADHDowy mózg jakoś nie lubi tego narzędzia. Ostatnio próbowałem grać dokowo w sesji Nefrasusa która bardzo mi się podobała więc się starałem ale po kilku tygodniach jakoś odpadłem odklejam się od grania przez Gdock.

Skoro chcesz używać Roll 20 do walk mapek i kart postaci to po co ci Gdock do walk ? Jak każdy będzie miał czas to wejdzie na Rolla rzuci a deklaracje w komentarzach na roll20 albo sesyjnych można dać google docks zupełnie zbędny moim zdaniem

Cytat:
Napisał psionik Zobacz post
doc do walki tak, ale przy długich dialogach, to kto nie ma czasu, ten automatycznie zamarza na całe minuty akcji.
Zgadzam się też ten problem napotkałem.

Kolejne pytania Pathfinder 1 czy 2 ?

Mogę spróbować się zapytać moich zagranicznych znajomych, bo wydaje mi się, że roll20 ma mobilną apkę, ale mogę się mylić czy właśnie potrzeba dostępu do sesji via smartfon zniechęca cię do forum i sprawia, że preferujesz Gdock Arv ?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-11-2023 o 00:57.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem