Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2007, 22:19   #21
Kerende
 
Reputacja: 1 Kerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputację
-Magia?- zapytał się i zwrócił wzrok na sierżanta.- Ciekaw jestem jak zareaguje na maga w drużynie. Wszystko polega na tym, że to magowie chcą innego podziału hierarchii w krainie. Jakie on może mieć podejście do sprawy?- tutaj spojrzał na Thalmir'a. Wziął łyk piwa i poczuł jak trunek spływa po zaschniętym gardle od rozmowy.- Ah... Dobre piwo. Wracając do tematu to mam pytanie. Jakie masz podejście do swojego... Jakby to powiedzieć... Jakie masz podejście do swej gildii? Chyba tak to mogę ująć. Gdyż widzisz... Nasza "misja" ma związek z Gildią Magów i pewnym podziałem wśród "ludu".
 
__________________
Znał tylko jedno zaklęcie... Pokonał smoka... Uratował towarzyszy... Pomógł czarodziejce... Nigdy nie stracił wiary... Miał nadzieję... Dlatego moje motto brzmi...
Wiara, Nadzieja i Lojalność... Nigdy o nich nie zapominaj.
Kerende jest offline