Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2023, 10:53   #8
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Dobra, się zgłoszę.Mam pomysł na dwie postacie, albo sferowy arcanist + ascendant (archetyp ageis), postać na zasadzie problem-solver, w walce na start CC + trochę dmg (ale z racji tego układu wyciągnie mniejsze DC niż typowi koledzy po fachu...) Może się dostosować do drużyny i uzupełnić lukę jaka nam w trakcie wyjdzie. Dla kojarzących, spróbuję odświeżyć Mari
Drugi pomysł to Bloodbinder (archetyp Armorist) + Antiquarian (Armiger). Tu już postać bardziej pod wejście i robienie obrażeń (czy raczej krwawienia...).
Jak to gestalt, pewnie będę miał duży zestaw pytań na PW Zacznę od Mari bo chciałbym jej historię poprowadzić.
No i nie wiem czy mam się reklamować, ale wydaje się mi, że sfery znam dość dobrze, więc też z chęcią mogę z czymkolwiek pomóc.

I nie słuchaj marud na googl doca, to najlepsze ci przytrafiło się forumowym rpg (no wcześniej jeszcze google wave


A z pytań ogólnych:
  1. SoG Trade Traditions własne dozwolone? To bym polecał, lista gotowych jest strasznie krótka.
  2. Postać z trade tradition dostaje przy drugim darmowy trade talent, nie? SoG nie jest jeszcze ujęte w regułach gestalt ale tak to działa przy multiklasowaniu i jest analogiczne do darmowego talentu ekwipunku przy drugiej martial tradition dla gestalt.
  3. W sumie pytanie dla formalności, favored class bonus tylko jeden, chyba, że ktoś jest półelfem, to dwa?
  4. Polecam wpisać jawnie bana na techniki i spellcrafting. Jest to element sfer który strasznie trudno balansować bo opiera się na "mg z graczem coś wymyślają" przy jednoczesnym braku dobrych zasad odniesenia. Do potężnej/własnej magii są rytuały i inkantacje które mają zaletę w postaci bycia useless w walce
Tyle, oczekuj na PW
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline