Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2007, 01:44   #25
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Najbardziej skuteczna to tak:

Bezpośredni kontakt:
- czysta walka wręcz
- Katana
- dobra jest też sztabka złota :P (Raz zdarzyło mi się czymś takim walczyć)

Bliski Kontakt - Broń krótka:
- Desert Eagle - RULEZ
- Desert Eagle .50 Action Express (Jak komuś udałoby sie zdobyć to Barreta nie trzeba :P. Jest to najsilniejsza wersja Deserta jaką kiedykolwiek wyprodukowano. Pragnę jedynie przypomnieć że zwykły Desert jest na pociski .44 Magnum, tak wiec łatwo jest sobie wyobrazić moc takiego potwora)

Nabój .50 Action Express (12,7 x 33 mm RB)


.50 Pierwszy od lewej, .44 następny od lewej

Bliski Kontakt - Broń długa:
- SPAS 12 (Moja ulubiona broń z którą się nie rozstaje mój łowca mutków. Najbardziej podoba mi się jej tryb pół automatyczny, a jak dodam do tego jeszcze ŚRUTOBRANIE to wychodzi 6 pocisków w 3 seg. :P. Jest jeszcze jedna kwestia która jest godna uwagi, tzw. naboje Berenek (brenek czy jakoś tak), 18,5mm kulka ołowiu )

Średni zasięg - broń półautomatyczna:
- SKS :P (Nie wiem czemu ale ona króluje u nas na sesji, bez SKS'a nikt sie nigdzie nie rusza. Najdziwniejsze jest to że nikt nie bierze kałacha.)

Daleki Zasięg - broń na ciężkie bydlaki:
- Barret M82 (Mhmmm... miodzio z tej broni strzeliłem tylko dwa razy na sesji. Oba strzały były wymierzone w Stalową Policje :P. Oba celne i śmiertelne Na pociski .50 )

Większa grupa wrogów:
- Granat odłamkowy
- Granat + Sejf z sztabkami złota (efekt podobny do powyższego :P)
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P

Ostatnio edytowane przez Lavi : 26-09-2007 o 02:03.
Lavi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem