Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2023, 14:46   #279
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
“No chyba nie to mają na myśli filozofowie gdy mówią o równowadze lub harmonii między dobrem a złem.” - Pomyślała gdy pająk przedstawił prorokinię.
”Upadek lub rozpad nie musi być zaraz katastrofą czy końcem świata. Ciekawe jak niby chroni swój wewnętrzny krąg przed rzekomym zepsuciem.” - Pomyślała z kolei gdy przedstawił jej imperatora, no i nie wyjaśnił jak ta dwójka znalazła się tutaj.
”Oczywiście nie mogło zabraknąć kultystów, prawie jak w Ustalav…” - Tu się musiała zgodzić z Pająkiem że nie chce się z nimi zaznajamiać.

Nim jednak było jej dane coś odpowiedzieć jej “gospodarz” odesłał ją z powrotem do rzeczywistości.
”Jakoś nie czuję się uszczęśliwiona.” - Pomyślała dochodząc do siebie, widząc spojrzenia reszty spytała:
- Co tak na mnie patrzycie ? Co przegapiłam ?
- Bo spałaś i nie mogłyśmy cię dobudzić, a Eleril podsunęła ten pomysł. - rzekła Ramiel rumieniąc się.
- Jak w bajce. - rzekła Eleril.
-Bardzo miło, szkoda że nie mogę powiedzieć tego samego o swoim "śnie". Miałam "audiencję" u kogoś kto odpowiada za Runę a przynajmniej jest przełożonym naszej znajomej zabójczyni... - Usiadła przymierzając się do podsumowania swego spotkania z Pająkiem.
 

Ostatnio edytowane przez Rodryg : 22-11-2023 o 17:49.
Rodryg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem