Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2023, 19:12   #5
cat meat
 
cat meat's Avatar
 
Reputacja: 1 cat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znany
Zacznę trochę nie po kolei, bo zapomniałem o ważnej informacji, niech będzie na górze:

Cytat:
Jak długo potrwa rekrutacja?
Rekrutacja potrwa tydzień, do końca listopada.

Cytat:
chociaż patrząc na opis i frakcje to więcej ma wspólnego z nowym światem mroku teraz nazwanym Kronikami Mroku niż światem mroku
Tak. Tak jak napisałem najbardziej bazuję na I edycji podręcznika Vampire: The Requiem, bo akurat ten miałem pod ręką. VTR to Kroniki Mroku.

Cytat:
Mam dwa pomysły na postać, ale tu mam pytanie: Czy zgodziłbyś się na postać z 6 kropkową wadą paraplegic, która poruszałaby się o kulach albo na wózku inwalidzkim czy też uważasz takie coś za kompletnie niegrywalne ? Sam jestem na wózku i wydaje mi się, że ból związany z porażeniem mózgowym to dobry motyw na chęć przemiany nawet jeżeli z zewnątrz życie wydaje się szczęśliwe.
To ciekawy pomysł i z reguły staram się umożliwiać graczom w takim stylu, jakim są zainteresowani. Pytanie, czy wszystko przemyślałeś. Kampania składa się co prawda w większości z intryg, ale to nie znaczy, że zupełnie nie będzie walk, ucieczek czy wycieczek w niedostosowane miejsca. Jesteście grupą stworzoną w celu znalezienia Księcia i od waszego sukcesu zależy wasze dalsze istnienie. Co sprawiło, że twój sire przemienił właśnie twoją postać, zamiast kogoś w pełni sprawnego? Czy masz unikalny talent, który przysłuży się temu celowi? Co zrobisz, gdy w trakcie wykonywania zadania wasza grupka natrafi na przeszkodę np. mur do przeskoczenia? W jaki sposób będziesz zdobywał pożywienie? Co zrobisz, jeśli dostaniecie zadanie, które akurat będzie wiązało się z gwałtowną akcją i reszta grupy uzna, że większe szanse na sukces mają bez ciebie? Jeśli masz odpowiedź na wszystkie te pytania, to myślę, że będzie w porządku.

Cytat:
W którym dokładnie roku osadzona jest akcja?
Bliżej nieokreślony czas, dzień dzisiejszy. To znaczy - technologia istnieje taka jak dzisiaj, ale nie ma odniesień do aktualnych wydarzeń.

Cytat:
Czy byłbyś otwarty na inne rozwiązanie rozgrywania walk/polowań/zakupów niż ten call raz w tygodniu? Taka forma komunikacji słabo mi leży TBH.
Napisz proszę dokładnie, z jakiego powodu ci to nie odpowiada, bo nie wiem co ci zaproponować. Jeśli np. chodzi o to, że nie chcesz pokazywać twarzy, żaden problem. Jeśli nie lubisz komunikować się słownie - możesz pisać przez chat. Jeśli nie pasuje ci termin, spróbujemy pokombinować.

Polowania i zakupy można by rozegrać inaczej, ale nie za bardzo widzę, jak inaczej można by zrobić walki. W tej kampanii celowo staram się, by starcia ze zwykłymi ludźmi były raczej nudne, ale starcia z innymi nadprzyrodzonymi istotami mają być ciekawe. Starałem się to tak rozplanować, by każda nadprzyrodzona istota walczyła w specyficzny dla siebie sposób, często związane są z tym mini-zagadki prowadzące do łatwiejszego zwycięstwa. Takie walki poprowadzone przez nie w czasie rzeczywistym albo potrwają za długo, albo nie będziecie mieli odpowiedniej szansy na reakcję na to, co się w trakcie nich dzieje. A - walki oczywiście nie będą miały miejsca zawsze co tydzień tak jak post na forum. Zwłaszcza w pierwszej połowie kampanii są one raczej rzadsze.

Cytat:
Czy masz jakieś preferencje co do mechanicznej części karty? Może być po angielsku?
Sam korzystam z podręcznika w wersji angielskiej.
 

Ostatnio edytowane przez cat meat : 24-11-2023 o 19:14.
cat meat jest offline