Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2023, 19:14   #6
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Kroniki Mroku? Doceniam, choć to w sumie nWoD 2ed z skrajnie niską bazą podręczników, o rozszerzeniach nie wspominając... chyba, że dopuszczasz podręczniki pierwszej edycji Nowego Świata Mroku?

Co prawda, wąpiesze to nie moje forte, ale wygląda obiecująco nawet przez sam setting. To by była zdaje się pierwsza sesja Kronik na LI o której wiem i bez względu na wszystko będę trzymał kciuki za start i doprowadzenie do końca.

Alex, Kroniki Mroku to nie Stary Świat Mroku. Wiem co mówię, bo Starego Świata Mroku nie trawię... niemalże w całej rozciągłości! Polecam, warto sprawdzić Kroniki jeśli nigdy nie próbowałaś. Lore spójne, a mechanika zoptymalizowana. Naprawdę dobra robota tu wyszła... nie to co pożalcie się bogi Stary Świat Mroku...
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline