Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2007, 17:21   #137
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
- Nie było sejfu ani żadnych dodatkowych pieniędzy o których wspominałeś. Co więcej teraz domyślam się co miałeś na myśli mówiąc o możliwej katastrofie. Wygląda na to, iż przepowiednia zaczyna się spełniać, więc oprócz nagrody która słusznie nam się należy chcę gwarancji pewnych niezbywalnych dóbr jakie można tu dostać lub osiągnąć. Nobilitacja na szlachcica, willa w mieście, wpływ na funkcjonowanie i powoływanie rady miasta, oraz Twoje poparcie we wszystkich sprawach z jakimi się zgłoszę. Zastanów się które z tych propozycji są w Twoim zasięgu, lub które będą po tym jak miasto zostanie zniszczone – co podejrzewam, że wkrótce nastąpi. Tylko konkretną ofertą będziesz mógł mnie skłonić do kontynuowania misji, gdyż informację jakie przynosimy z pewnością skłonią Cię do dalszych działań.

Jak myślę również i moi towarzysze nie zadowolą się obecnie paroma marnymi groszami, tym bardziej, że stawka obecnie znacząco wzrosła. Oczekuję też, że zrekompensujesz Wulrykowi utratę sługi wszak nic nie mówiłeś, że w środku nie będzie można używać magii.


Tu tajemniczo zakończył, czekając na rozważenie postawionej propozycji. Lilawander wciąż nie zamierzał przywołać sokoła dopóki wszystko nie zostanie wyjaśnione. Wiedział, że kapłan czeka na dokumenty, ale stanowiły one swoisty argument przetargowy w zbliżających się negocjacjach.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 26-09-2007 o 17:23.
Eliasz jest offline