Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2007, 19:29   #140
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
-Wybacz, że Ci przerwałem, ale nie mogłem oprzeć się pokusie zażartowania.

-A ja nie mogę oprzeć się pokusie wykastrowania was. –Ludo odwarknął wszystkim ludziom

-Niby z jakiej racji ten guślarz z wypalonym mózgiem ma dostać dodatkową zapłatę za tego durnego niziołka? Zawsze jest ryzyko i wszyscy o tym wiedzieliśmy. A to że twój sługus był niedorobiony to już nie nasz problem i nie powinieneś otrzymywać za to zapłaty. Trzeba było go zostawić w oborze skoro i tak był bezużyteczny – Ludo był zły –Nie zapominaj że i tak wisisz mi pieniądze za zniszczone wdzianko – dodał

Niziołek spojrzał na dziwną kulę na kolanach Volfganga. Skrzywił się z przekąsem
-Coś czuje że nie doczekasz się potomka… może to i dobrze? Po co przekazywać następnym pokoleniom wrodzoną głupotę?… W każdym bądź razie ja bym trzymał to z dala od klejnotów chyba cenniejszych niż ta błyskotka –wskazał na kulę i zwrócił się do reszty
-Panikujecie niby jakieś pannienki-niewydymki. Kula może zabawką dla dziatwy nie jest ale żeby od razu powodowała jakieś kataklizmy, zniszczone miasta i co jeszcze? Może jakiś potop a co! Przydało by się wykąpać to całe Imperium bo śmierdzi jak nogi mego dziadka. A mówią że ja jestem fatalistą… –głośno westchnął –Nie obchodzą mnie interesy Imperium a jedynie moje własne dlatego mimo wszystko chętnie przyjmę dodatkową zapłatę i jakieś przywileje za to paskudztwo –dodał już trochę radośniej.
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline