Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2007, 20:05   #209
MrYasiuPL
 
Reputacja: 1 MrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputację
-Tak, tak zawszę dotrzymuję słowa. Drzewce w sumie nie są złe, nawet je lubiłem.... ale teraz coś knują. Jak myślicie, czemu sprawiłe że las wciąga magię i przekazuje ją drzewcom? Myślę że chcą zakorzenić młode drzewa na polach Ervilone. To znaczy naszej wsi. To by było tragiczne dla mieszkańców a ja mogę tu znaleźć zwój. Żeby był tu jakiś potęrzny mag.... ale pustelnik mnie nie nawidzi! Nawet nie wiem czemu. Myślicie że on przywrócił by mi wzrok? Ech....
Wracając do drzewców to opiekują się lasem i drzewami, łatwo je podpalić. No, w końcu to żywe drzewa. Do niedawna Krąg pomagał im ale teraz odrzucają jego pomoc i niszczą jego siedziby. To naprawdę dziwne. Były tu od dawna ale nie pokazywały się ludzią. A wy co o tym myślicie?

Przywołał Bena który dał mu kieliszek wody.
 
MrYasiuPL jest offline