Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2007, 20:33   #26
Kerende
 
Reputacja: 1 Kerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputację
-Ciekawe poglądy.- Elf spojrzał z zainteresowaniem na Thalmir'a.- Więc twoje podejście zależy tylko do ładu? Ciekawe...- Kerende spojrzał na stolik sierżanta, Lothar'a i Khudanki, ale brakowało mu pewnej osoby. Była nią Jaderit. Powiódł wzrokiem po karczmie i dostrzegł kobietę siedzącą z pewnym osobnkiem przy barze.- Hę?- Spojrzał pytająco na parę.- Nie moja sprawa..- Poczekaj chwilę.- wstał i już miał ruszać do stolika strażników kiedy coś go tknęło.- Albo nie... Chodź. Przedstawię cię.- młody strażnik ruszył do stolika i patrząc na sierżanta powiedział.- Jak rozmowa z Jaderit? Mam nadzieję, że pomyślnie. Przyprowadziłem nowego "ochotnika" do podróży. Jedyną wadą tej osoby, a zarazem plusem jest niegrzeczne podsłuchiwanie. Zareklamuj się.- spojrzał na Thalmir'a oddając mu głos. Zwrócił wzrok na sierżanta i leciutko skinął głową przekonując sierżanta, że to dobry "nabytek".
 
__________________
Znał tylko jedno zaklęcie... Pokonał smoka... Uratował towarzyszy... Pomógł czarodziejce... Nigdy nie stracił wiary... Miał nadzieję... Dlatego moje motto brzmi...
Wiara, Nadzieja i Lojalność... Nigdy o nich nie zapominaj.
Kerende jest offline