Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2023, 20:42   #924
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 106 - Koniec i epilog :)

@Desz i Melkor


- No to wreszcie udało mi się napisać epilogi i zakończyć sesję Bardzo, bardzo Was przepraszam, że trwało to tak długo. Jakoś jak sesja ostygła w lecie i zabrakło tej sztafety fabularnej to wypadłem z rytmu i nie mogłem zebrać się do napisania zakończenia. No ale wreszcie mi się udało


- Co do postu to przedstawia kilka najważniejszych wątków/stronnictw i scenki są rozsypane po całej reszcie roku. Niejako kończą te chyba najważniejsze wątki. Sporo tego wyszło więc w sesji przewinęło się ich o wiele więcej no ale musiałem się skupić na tych najważniejszych aby to skończyć.


- W największym skrócie to uczestnicy wyprawy de Rivery mieli swoje pięć minut przysłowiowej chwały po powrocie. Mogli się cieszyć statusem weteranów i bohaterów wyprawy do dżungli. Zdobywców skarbów i odkrywców tajemnic. No ale stopniowo to przygasało i uczestnicy zajmowali się innymi sprawami. Ale opowieści o tej wyprawie weszły do folkloru Portu Wyrzutków jako "tym którym się udało wrócić z piramidy". No i jakoś dogadać się z Amazonkami co wcześniej się nie zdarzało.


- Na końcu są wątki indywidualne BG. Bertrand wahał się co zrobić więc uznałem, że póki co zostałby w Porcie na służbie u de Rivery. Carsten dość wyraźnie deklarował chęć powrotu do domu i Sylvanii więc tak się właśnie stało. No a reszta to już chyba ma mniej strategiczne znaczenie, zwłaszcza jak to koniec sesji.


- Co jeszcze? No jeszcze raz chciałbym Wam podziękować za wspaniałą grę. Od stycznia 2021 gdy zaczynaliśmy w o wiele większym składzie do lipca tego 2023 roku gdy tak na poważnie skończyła się sesja wyszło 2,5 roku regularnego RPG-owania. Chyba jedna z najdłuższych moich sesji. Wykreowaliście bardzo barwne i ciekawe postacie, przeżyły one mnóstwo tropikalnych przygód i przetrwały to wszystko aby na koniec szczęśliwie powrócić do punktu wyjścia. To przede wszystkim Wasza zasługa, że tak długą i skomplikowaną kampanię udało nam się doprowadzić do końca. No i za to wszystko jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękuję. I przepraszam za tą pół roczną obsuwę z zakończeniem sesji.


- Jeśli coś, ktoś jeszcze by chciał dodać na koniec, zapytać o coś, jakieś wątki fabularne czy coś innego to dajcie znać. Jak nie to też szpoko. Jeszcze raz Wam dziękuję i życzę powodzenia w innych RPG-owych przygodach
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline