Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2023, 18:13   #926
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wyczekiwałem tego wpisu i tak jakoś czułem, że w Mikołajki się pojawi. Niewiele się pomyliłem Naprawdę miły prezent Pipboy

Zamknięcie pewnych wątków, lecz i stale obecne pulsowanie tajemnicy, mgła przeznaczenia otulająca bohaterów i kolejne zagadki Lustrii w cieniu piramid. Tak naprawdę, czytając epilog, człowiek ma ochotę znowu wskoczyć w buty awanturnika, konkwistadora albo bohatera starszej rasy, który zamiast złota szuka swego zapomnianego dziedzictwa. Podziękowania raz jeszcze za poświęcony czas i wspólnie utkaną przygodę. Dzięki też Melkorowi za towarzystwo na szlaku wiodącym ku chwale i bogactwu.
- Dzięki wielkie za dobrą wolę, słowo, wyrozumiałość i cierpliwość Miło mi to usłyszeć na koniec 2,5 letniej kampanii Też mi się ciekawie ją prowadziło, cała mieszanka BG była bardzo barwna i z odrębnymi charakterami ale najbardziej doceniam waszą dwójkę co dotrwała do chwalebnego końca.

- W razie czego zapraszam ponownie do moich sesji, na pewno będziecie mile widziani A Lustra tak bardzo barwny i egzotyczny fragment uniwersum dość słabo opisany. Co daje pole do inwencji twórczej. Może jeszcze kiedyś wrócę do tego tematu ale na razie czas chyba odsapnąć od tych barwnych tropików
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline