Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2023, 21:22   #25
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Możesz coś więcej napisać o tym scenariuszu? Jest sens zrobić bardziej złożoną psychologicznie postać, czy wystarczy, że będzie odważna, silna i przystojna?
Przygoda dotyczyć będzie pewnych tajemniczych zdarzeń, które dzieją się wokół wioski Sundown. Zadaniem bohaterów będzie dotarcie do sedna tych wydarzeń i rozwiązanie ich.

Sporo elementów śledztwa, rozmów z npc, rozwiązywania zagadek i trochę walki. O ile raczej nie będzie tu trudnych moralnie wyborów, to niemal wszystkie decyzje podejmowane przez graczy w ciągu trwania sesji będą miały wpływ na jej przebieg i zakończenie.

Jeżeli chodzi o złożoność psychologiczną postaci, to zależy. W ciągu tej jednej przygody raczej nie będę wchodził w prywatne wątki bohaterów (być może w następnych sesjach będzie na to miejsce). Aczkolwiek na pewno będzie dużo miejsca na roleplay i wchodzenia w różne wątki poboczne, więc zupełnie "prosta i zadaniowa" postać może ograniczać.

Myślę, że nie ma potrzeby by ograniczać się do "odważnej, silnej i przystojnej" postaci (może, że ktoś właśnie chce takową zagrać), aczkolwiek powinna ją cechować raczej dobra natura (postacie, bardziej w stylu "Jak możemy pomóc?" lub "Ciekawe co się za tym kryje", niż "A co z tego będę miał?" czy "Dlaczego niby miałbym pomóc?" ).

Nie wiem czy to odpowiada na Twoje pytanie, więc w razie jakichś niejasności daj znać, to sprecyzuję Jestem dziś nieco niewyspany, więc mogę wyrażać się niejasno :P
 
Hazard jest offline