Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2023, 10:46   #13
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Johan Watherman Zobacz post
Czasu mało na posty
Plus jeszcze na innym komuniaktorze prośba o przedłużenie klejki...

Ok, zapomnijcie o terminie. Skoro uważacie, że więcej czasu będzie korzystne to nie będę wam utrudniał. Macie tyle czasu ile potrzebujecie =]

Cytat:
Czy też że względu na metagame mamy to sobie odpuścić i nie wiedzieć nic poza tym co w powyższym poście?
Kult jest w tym momencie w metagamingowym limbo.
On ma swój określony główny cel, (który jest ważny ze względów na dalsza fabułę), ma określony swój potencjalny kształt (to znaczy czym on jest jeśli byście nic nie dookreślili na jego temat w swoich postach), ale w tej kolejce macie moc światotwórczą również w kontekście kultu.

On jest tutaj postawiony jako pierwszy punkt historii oraz jako pretekst dla was abyście mogli mi pokazać co wasze postaci potrafią (w takiej sytuacji).

Co to znaczy?
Jeśli opiszecie mi, że udało wam się przesłuchać kultystę (a uda wam się jeśli tak powiecie i opiszecie w poście sposób zgodny z waszymi umiejętnościami) to możecie sami rozegrać tę scenę i wtedy wasze ustalenia (póki zgadzają się z wcześniejszymi wytycznymi) są prawomocne. Możecie też, bardziej klasycznie, zawołać mnie na doca i ja odegram kultystę =]
 
Arvelus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem