Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2023, 11:40   #14
Cai
 
Cai's Avatar
 
Reputacja: 1 Cai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputację
O no to można se poszaleć :>

U mnie metoda infiltracji będzie oparta w przewadze na passive possessions, może miejscami przechodząca w active, w zależności od powagi sytuacji i zagrożenia płynącego od kultystów. Czyli - obserwowanie otoczenia oczami nieświadomego opętanego, z kim się spotyka, gdzie, o czym rozmawia. Pod nieobecność przeglądanie rzeczy, korespondencji. Począwszy od tych malutkich, dopiero z co zrekrutowanych, płynąc po nici aż do źródła. Również obserwacja z perspektywy przedmiotów w kluczowych pomieszczeniach.

Z czasem mogę zwiększyć intensywność nawiedzeń, podając się za głos obiektu kultu. Podszeptywanie prosto do głów sugestii o byciu tym wybranym, konieczności przejścia próby, zabicia swego brata-zdrajcę by udowodnić wiarę. Sianie niezgody, podsysając zatargi, ambicje i pragnienia potęgi.

Aż do punktu kulminacyjnego, gdy Anáthema może bezczelnie przemiawiać z posągu nad głównym ołtarzem, jeżeli taki w ogóle istnieje. I udając głos boga próbować kultystom rozkazywać.

Ze względu na metodologię, współpraca z resztą drużyny może się u mnie odbywać na zasadzie przekazywania informacji łącznikowi, który pozostaje gdzieś w pobliżu, podszywając się na przykład za zwerbowanego kultystę. Wchodząc w niego i telepatycznie zdając mu raport Informacje w stylu:

Człowiek o siwej brodzie z blizną na twarzy, biegnącą od oczodołu po górną wargę, jest wysoko w hierarchii.

Przed dniem na zapleczu zamtuza doszło do spotkania z krasnoludem noszącym sygnet z pieczęcią w kształcie statku i pióra, obiecał utrzymać finansowanie działań w zamian za ulgę na cło.

Pod pozorem przygotowania strojów na bal maskowy u hrabiego Orsii, zlecono zakładowi krawieckiemu uszycie 20 szat w czerwono-czarnych barwach kultu ze złotymi ornamentami, świadczącymi że będą przeznaczone dla wyższego kręgu wtajemniczenia.
 
Cai jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem