Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2023, 20:52   #17
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Gladin jeżeli Ci to jakoś pomoże wybrać manewry to moja postać ma:

Commanding Presence i Tactical Assessment w sytuacjach poza walką.

Chciałbym też zdementować pomówieni o biegłości w deception. Perswazja i zastraszanie są narzędziami prawdziwego przywódcy.

W walce zaś:
Riposta (jeśli nie trafią), Manuvering Attack (gdy trzeba będzie usunąć lekkozbrojnych z pierwszej linii), Pushing Attack (gdy będzie trzeba odsunąć wroga) i Trip Attack (gdy trzeba kogoś zbić do parteru).

Z opcji, o których myślałem (bo są dobre) a nie wziąłem były:
Mencing Attack (walisz w typa tak, że ten się Ciebie boi) i Quick Toss (świetne w kombinacji z dwuręczną bronią, bo walczysz dwurakiem, a jeszcze możesz w kogoś cisnąć siekierą szybko wyjętą zza pasa
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem