Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2023, 13:24   #302
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Elfka popatrzyła na Elphirę groźnie.
- Nie wiem, co to za parszywa sztuczka, ani co planujesz wiedźmo, ale zabroniłam ci się wtrącać w nieswoje sprawy, bo inaczej… – Matka diablic zacisnęła pięść.
- Bo uderzysz ją tak mnie! – zakrzyknęła Eleril, która właśnie przybiegła. Była naga. Jej piersi był nieduże, ale jędrne, ciało było gibkie jak u sarny, skóra gładka, pośladki twarde… nic tylko… - Trzy razy cię widziałam… Za pierwszym razem zostawiłaś mi to. – wskazała na bliznę na policzku. – Potem uwięziłaś mine w lochu. Teraz grozisz moim przyjaciołom. - wycedziła fechmistrzyni, a jej oczy zapłonęły. Jej matka ruszyła w jej stronę.
- Tępa dziewucho. Abyś nie została skazana za morderstwo, które pewnie popełniłaś, musiałam sprzedać się Piekielnym rycerzom.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem