Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2023, 21:23   #303
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
Jednak myliła się co do tego jak Eleril zareaguje na obecność matki, było to pozytywnym zaskoczeniem. Widać ich relacje wyglądały trochę inaczej niż sobie wyobrażała, słyszała że niektórzy rodzice trzymali dystans ale tylko trzy spotkania ?! Chyba zależało jej bardziej na własnym komforcie niż więzi rodzinnej, choć gdyby jej zupełnie nie zależało to czy próbowałaby ocalić niechcianą córkę od egzekucji ? Oczywiście zakładając że to była prawda a nie przeinaczenie faktów by się wybielić.

- To zaczęło być moją sprawą gdy zaczęłaś się drzeć na moje przyjaciółki, więc nie będę grzecznie stać z boku choć mam wrażenie że jesteś przyzwyczajona do tego gdy inni tak robią. Szczerze wątpię by Eleril była morderczynią ale za to musiała być świetnym kozłem ofiarnym dla sprawcy biorąc pod uwagę jak wyobcowana była.
 

Ostatnio edytowane przez Rodryg : 23-12-2023 o 21:44.
Rodryg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem