Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2023, 16:55   #33
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor
Ja postaram się dzisiaj odpisać ale raczej krócej niż kolega
Tak jak zaznaczyłam w rekrutacji, wystarczy odpis na avatar, byle był aktywny udział w sesji, a nie placeholding. Każdy niech pisze tyle, ile chce/może wycisnąć z mojego tekstu. Zmuszanie się do pisania na objętość zazwyczaj kończy się tak, że czytający (tu: Ja) traci czas na przebijanie się przez morze pozbawionego wartości tekstu (i niepotrzebnie denerwuje). To nie są żadne wyścigi ani rywalizacja.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Przejąłem sobie całą rzeszę NPCów i zabiłem bosmana. Mam nadzieję Alex, że nie byłaś do niego przywiązana.
Z punktu widzenia założeń fabularnych Twojego posta to było konieczne działanie. Założeniem (każdej mojej) sesji jest dobra zabawa. Więc skoro spodobał Ci się pomysł, by Nolan zastąpił w dramatycznej sytuacji bosmana, to nie mam nic przeciwko. Nawet jeśli wyjechałeś poza założone granice światotworzenia i ubiłeś named charactera.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Co do kogi to przyjąłem za wikipedią, że ma załogę około 40 osób, ale może zabrać nawet 90 osób, więc (na moje) mamy tam jakieś 50 najemników. Jeżeli ktoś chciałby dostać tarczę z krukami, żeby stać przy burcie i bronić okrętu przed strzałami, to śmiało
Według angielskiej wiki cywilna koga zabierała do 45 osób, trzeba jednak zwrócić uwagę, że moja jest niepełnowymiarowa (brakuje jej metra do dolnych widełek rozmiaru), więc załoga będzie adekwatnie mniejsza. Z 33 osoby.

Tarczy użyczyła także kapłanka Selûne i garstka żeglarzy.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Uprzedzając pytanie: nie mam pojęcia o żeglarstwie, więc zastosowana taktyka została przeze mnie wyssana z palca a oparłem ją o kształt kogi na rysunku z internetu :P
Ja też nie mam, ale jak ktoś się zna i dostrzegł jakieś rażące błędy, to niech da znać.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Ja wyobrażam sobie ją mniej więcej tak:

Więc sugerujcie się raczej tym wyglądem.
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem