Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2024, 11:39   #18
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację


Brahma wciągnęła się na swego wierzchowca, spoglądając co chwilę na resztę ekipy. Spojrzała w końcu w stronę wsi marszcząc w zaniepokojeniu brwi.
- Na statku zatrudnialiśmy druida, aby przyzywał nam sprzyjające wiatry. Opowiadał mi o lasach, górach i tym podobnych. Mówił też że zwierzęta są bardziej wyczulone na "złe aury" czy coś takiego. - wzruszyła ramionami - Mam nadzieję, że wieś nie okaże się opustoszała. - spojrzała na Olgę, która przywołała do dłoni swój oręż - Ładna sztuczka, będziesz mnie musiała kiedyś nauczyć. - zastanowiła się chwilę.
- A wyścig uważasz za głupi, bo przegrałaś! - zawołała do koleżanki pokazując jej przy tym język. Trzeba było rozwiać złe wspomnienia, może orczyca zacznie ją gonić. Ruszyła jednak spokojnie do przodu, nie chciała powodować kolejnego popłochu w stworzeniach.

 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem