Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2007, 19:26   #43
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
-Pamiętam. - powiedziała Siviee gramoląc się z konia na ziemię. - Nie sposób zapomnieć imiona wymawiane w tym towarzystwie co pięć minut.

- Naprawdę?! - zarumieniła się rudowłosa ^___^

- Dziękuję - widać Alexia nie zrozumiała aluzji jaką rzuciła w nią Siviee i zwyczajnie przyjęła jako komplement fakt, że każdy wymawia jej imię częściej niż imię własnego Boga!

- No w każdym razie do karczmy czy nie, porządna kąpiel by mi się przydała - rzekła Siviee i faktycznie, miała racje. Alexii było trochę głupio iść obok niezbyt schludnej kobiety jednak dziewczynie zrobiło się jej tak szkoda, że nie mogła odwrócić się do niej plecami.
Uśmiechnęła się tylko szeroko i ułożyła włosy tak by spadały na jej niewielkie, jędrne piersi.

- Dziwne miasto. - powiedziała szorstko Siviee - Może któraś z was spyta o drogę? Mnie brakuje ... aparycji! - uśmiechnęła się bezczelnie i wyjątkowo szeroko, po czym odwróciła głowę.

Alexia przechyliła głowę niczym mały szczeniaczek, który nie zrozumiał o co chodzi.
- Co to aparycja? - spytała w zamyśleniu siebie i przyłożyła palec do ust. Jej głos był dość normalny, nieściszony, dlatego każdy kto stał obok niej mógł to usłyszeć.

- A tam nie ważne! - odkrzyknęła w ogromną radością rudowłosa i podała lejce Siviee. Rozejrzała się uważnie w poszukiwaniu jakiegoś młodego, przystojnego mężczyzny bez towarzystwa a gdy takiego dojrzała od razu z gracją podeszła do niego i rzekła przesłodko.

- Przepraszam bardzo, chyba się lekko pogubiłam - spojrzała na niego swymi uroczymi oczami i przegryzła niewinnie wargę.

- Czy mógłbyś mi wskazać drogę do łaźni...moje ciało potrzebuje ukojenia rozkosznego strumienia - dodała uwodzicielsko i westchnęła głęboko. Jej piersi uniosły się delikatnie i wróciły z powrotem do swojej kształtności gdy ta wypuściła powietrze z płuc.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline