Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2024, 23:03   #120
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kto z Was ma niezagospodarowaną reakcję?

Oryon ma Shield
Karanthir chowańca.
Łapanie strzał mnicha to reakcja? Tam w walce pojawił się moment, gdzie nie szło do kogoś dobiec, bo za daleko. Battle Master ma taki manewr, że za reakcję mogę dać komuś połowę ruchu (czyli 15ft zazwyczaj. Mniej dla krasnoluda, więcej dla mnicha). I to nie zmniejsza ruchu w waszej turze.

Kosztuje mnie to jeden z klasowych zasobów, ale mam jeszcze 4 (a 6 w sumie). I nie ma ograniczeń co do kierunku tego ruchu. Można się odsuwać od zwarcia, można się przysuwać żeby dać flankę. Jest wiele możliwości.

Druga kwestia: Sentinel.
Gdy ktoś 5ft ode mnie próbuje zaatakować kogoś z Was, to mam atak of oportunity w niego. Żeby to zaprocentowało, to muszę być blisko kogoś. Myślę, że te dwie rzeczy najlepiej zbiegałyby się gdybym był ramię w ramię z Thanixem.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem