Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2007, 19:50   #44
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Siviee odetchnęła z ulgą gdy Alexia powędrowała do przechodzącego obok mężczyzny. Z radością nawet przejęła od niej lejce i odwróciła się tyłem.

Zabrzmiał słodki głosik Rudej
-Czy mógłbyś mi wskazać drogę do łaźni...moje ciało potrzebuje ukojenia rozkosznego strumienia.

Siviee z trudem powstrzymała spazm śmiechu i opierając czoło o szyję konia dodała po cichu:
-Czy tobie też koniku wydaje się, ze ona proponuje mu upojny wieczór z mnóstwem erotycznych strumieni, które z wodą niewiele mają wspólnego?
Skrzywiła się na tę myśl i obróciła się gwałtownie w razie gdyby mężczyzna jednak nie miał ochoty wskazać Cycatej drogi do łaźni a raczej zaciągnąć ją do pierwszej stajni, rozebrać i zgwałcić.

Siviee zawahała się. Skąd mogla mieć pewność, ze Alexia byłaby jej wdzięczna za "ratunek"? Stała więc spokojnie i obserwowała sytuację spod ciemnego ronda kapelusza.
 
Wernachien jest offline