Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2024, 19:20   #314
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Tak - chociaż nie padł żaden strzał, to była faktycznie ciekawa kolejka, a w trakcie jej trwania w mojej głowie pojawiło się pytanie, o którym wcześniej nigdy nie myślałem - na ile jest prawdopodobne, że w pewnym momencie sierżant Renton będzie musiał przejąć dowodzenie od niedysponowanego Demarque (kapitan wszak w szybkim tempie powiększa grono osób, które nie są mu życzliwe i naprawdę może mu się przytrafić jakieś nieszczęście. Co do pojedynku, generalnie są one zabronione, a ponadto od żandarmów i instruktorów oczekuje się wyższych standardów niż w przypadku zwykłych oficerów.

I przyznaję się do wpadki z podwójnie przeładowaną bronią niczym w scenie z niskobudżetowego filmu. Od kiedy zacząłem się bawić w strzelectwo, powoli zyskuję świadomość istnienia takich ważnych drobiazgów, ale tym razem to przeoczyłem.

Podsumujmy zatem, czego się na ten moment dowiedzieliśmy - frachtowiec Elani został porwany przez połączone siły dwóch grup zbiegłych niewolników, gdzie jedna (ta mniej szkodliwa) uciekła następnie na północ, a ta mniejsza, znacznie bardziej tajemnicza i niebezpieczna, najpewniej udała się w zrabowanych mundurach Rezysty do miasta.

Wracajmy zatem do Perpignanu!
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem