Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2024, 13:36   #315
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
a w trakcie jej trwania w mojej głowie pojawiło się pytanie, o którym wcześniej nigdy nie myślałem - na ile jest prawdopodobne, że w pewnym momencie sierżant Renton będzie musiał przejąć dowodzenie od niedysponowanego Demarque (kapitan wszak w szybkim tempie powiększa grono osób, które nie są mu życzliwe i naprawdę może mu się przytrafić jakieś nieszczęście.
Oby żadną cegłą w łeb zza winkla ciemną nocą wracając z zamtuza nie oberwał kiedyś a podpowiadam, że w obozie szkoleniowym jest w sumie trzech sierżantów, Renton jest tylko starszy stażem, ale nie stopniem od innych. Więc chyba atrybut Renomy mógłby decydować jeśli wszyscy mają również te same rangi w Authority w CHA.

A co do wpadki szczegółu, to zdarza się najlepszym, a ja wyłapałem tylko dlatego, że dotyczyło mojej postaci i sam również trochę strzelam. Generalnie jestem często gęsto pierwszy, aby z rozpędu coś przeoczyć lub zapomnieć!
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem