Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2024, 18:59   #44
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dextro Zobacz post
Ale wiesz, że ludzie czytają sesje i komentarze tutaj? Nawet z nudów. To nie jest jakaś tajemna wiedza Sama się pogrążasz, bo wiesz, że mam rację. I niech ludzie wiedzą, jak jest Może przez to ktoś się zastanowi, zanim cię znowu do sesji przyjmie i mu ją zniszczysz Bo karta, nieważne jak wymuskana, to jedno, ale granie to drugie.

I jak tam idzie pisanie karty do Icewind Dale? Aro już napisał?
Czytają wnikliwie komentarze do bardzo starych sesji od samego początku? Takich sprzed 2-3 lat? A jeszcze przed chwilą twierdziłeś, że masz tyle życia i nie masz czasu zerkać na forum... A tu nagle masz czas grzebać w cudzych i archaicznych wątkach. Czyli robisz rzeczy, na które szkoda byłoby czasu nawet nolajfom Curious. Jak pisałam, nie pisz więcej, bo gubisz się w zeznaniach i coraz bardziej odkrywasz.

I tak, zgłosiłam się do innego Icewind Dale, bo grę skończyłam po zrobieniu jednego questa w Targos. Czyli nie pograłam praktycznie nic. A to najlepsza kampania do 5e i to w moim ulubionym settingu.
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline