Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2024, 19:09   #46
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dextro Zobacz post
...to po co taka gra? Mi by nie sprawiała przyjemności. Poza tym napisałem już do Sindarina, żeby przeniósł sesję i komentarze do archiwum, bo dalsza wymiana zdań z użytkownikami "Alex Tyler" i "Aro" nie ma sensu.
Nie odbierz mojej odpowiedzi w negatywny sposób, ale taka gra po pierwsze pozwoliłaby kontynuować zabawę dwójce graczy, którzy w niczym nie przyczynili się do zaistnienia konfliktu, a teraz muszą obejść się smakiem. Oraz po drugie, miałbyś doskonałą możliwość zademonstrowania nie tylko umiejętności gaszenia pożarów, ale też podejmując takie wyzwanie mógłbyś zaprezentować swój warsztat i umiejętności mistrzowskie. Obym był złym prorokiem, ale sądzę, że siłą rzeczy spadną na Ciebie konsekwencje reputacji "miszcza k3 odpisów", przez co bardzo trudno będzie Ci znaleźć kogokolwiek do wspólnego zabawy, gdybyś jeszcze kiedyś spróbował powtórzyć na LI mistrzowanie.

To dlatego sugerowałem pociągnięcie sesji dalej w okrojonym składzie albo przynajmniej próbę zrekrutowania dodatkowych graczy w drugiej rundzie rekrutacji. Inaczej bardzo trudno będzie Ci odbudować reputację po tak spektakularnej porażce - niemniej to oczywiście Twoja decyzja i skoro absolutnie nie zamierzasz kontynuować, nikt Cię do tego nie przymusi.

I bardzo ważna kwestia - ataki personalne typu "jesteś żałosna", sugerowanie niestabilności psychicznej czy stosowanie w postach wulgaryzmów (nawet wykropkowanych) bardzo szybko pociągną za sobą pewne sankcje regulaminowe, więc bardzo Cię proszę, aby się od nich powstrzymać.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline