Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2024, 19:14   #47
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dextro Zobacz post
Przecież sesja Rewika cały czas żyje, to i sobie przez komentarze przeleciałem. Ty już nie pisz więcej, bo jesteś żałosna. Sesję skończyłaś po Targos i usunęłaś wszystkie posty z tej przygody i nawet MG nic nie wiedział Dobra z Ciebie agentka. Taka stabilna psychicznie
Niestety czytając pobieżnie ostatnie komentarze (nawet kilkanaście stron), byś tego nie zauważył. Musiałbyś czytać od dokładnie od samego początku (wątek na 166 stron komentów). Tylko po co?

Ja doskonale wiem, że zbyt odważnie wyrażam tu sądy (i wystawiam notki) o pewnych kontrowersyjnych zachowaniach, by nie mieć tutaj chociaż kilku wrogów. I zbyt spostrzegawcza jestem, by nie zauważyć powtarzających się zachowań i styli pisania u różnych "nowych" kont. Straight facts.

Dlaczego usunęłam posty z IWD, to mogłabym wyjaśnić z osobą zainteresowaną.

Cytat:
Napisał Dextro Zobacz post
Alex, chcesz coś ode mnie jeszcze, to wal na PW, tam się nie będziesz ograniczać do netykiety
Ok, tylko na które konto?
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline