Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2024, 15:44   #29
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
— Niech Tymora was za to błogosławi! — odparł Karanthirowi z wdzięcznością rosły mąż o głosie tura. — A Reig pewnie ma mnie za bogacza – chyba że zamierza dać wam do dyspozycji wszystkie zapasy Targos – wówczas miałbym się czym dzielić.
Pogrążywszy się na chwilę we własnym myślach, komendant ogarnął wzrokiem całe pomieszczenie.
— Zdaje się, że ostatnio z Bryn Shander przybyły jakieś mikstury lecznicze. Znajdziecie je w jednej z tych skrzyń. Ponieważ nie mam ze sobą moich rejestrów, nie wiem, w której konkretnie — stwierdził. — A i jeśli już ją znajdziecie, będziecie musieli ją rozbić, chyba że potraficie sprytnie zająć się zamkiem.
Następnie wskazał wzrokiem stojące w pobliżu baryłki.
— W większości beczek znajdziecie broń przysłaną z Luskan, możecie więc je rozbić i w razie potrzeby porządnie się dozbroić. — oznajmił. — Ja natomiast spróbuję ostrzec mieszkańców miasta przed niebezpieczeństwem.
Po tychże słowach ruszył w stronę wyjścia.
 
Alex Tyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem