Wątek: Sodraland 2527
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2024, 13:18   #66
Cioldan
 
Cioldan's Avatar
 
Reputacja: 1 Cioldan nie jest za bardzo znany
- No powiem, że szkoda, liczyłem, że pogadam z szefem. Potrzebuje jego pomocy tak szczerze. Ma koneksje, znajomości... a ja szukam kogoś i wiem, że oni zdołali się poznać. Vivian von Schwarz, a jej cechą charakterystyczną są włosy. Jak ten nasz kamień co się mieni na czerwono i czarno, tak jej włosy podobnie się zachowują. Także z całym szacunkiem dziewczyny, ale wątpię, że jakoś możecie pomóc... Nie ma żadnego zastępcy na zapleczu?- Kristof sam nie wiedział na co liczy pytając o zaplecze. Przecież dziewczyny nie pokażą mu pomieszczeń szefostwa. Pewnie chętnie za dobrą opłatą pokazałyby inne pokoje na piętrze.
Nie tego się spodziewał i ewidentnie podcięło to jego skrzydła. Ich magini zapadła się pod ziemię. Szukają już jej długo i tak naprawdę nie mają żadnych konkretów. De Soto nie byłby zadowolony gdyby siłą wtargnęli na zaplecze burdelu Octavia i przeszukali tam wszystko. Zresztą oprócz kłótni o amforę nie mają też nic więcej. Młody stwierdził, że trzeba stąd wyjść, bo i tak nie stać go było aby zostać na dłużej. To zdecydowanie nie były jego klimaty. Znalazł Eskila i Grzywę.
- To ja wracam do domu, nic tu po mnie. Super wcześniej się spisaliście, ale ja więcej pomysłów nie mam, gdzie mielibyśmy pójść. No chyba, że Wy macie jakikolwiek plan?- Gummiohr dobrze przypuszczał, Eskil i Grzywa nie mieli żadnego planu. Przynajmniej nic co byłoby związane ze śledztwem. Porzucił też plan odwiedzenia Ludolfa. Wychodząc z zamtuzu, rzuciła mu się w oczy znajoma twarz. Ale czy to na pewno Hanna? Ostatnio spotkali się jeszcze w imperium... Nie był więc pewny, bo tu widział kobietę, a pamiętał ją jako dziewczynę. Poza tym raczej nie chciał aby ich spotkanie odbyło się w tym przybytku, więc tym prędzej wyszedł i udał się do domu.
Był lekko sfrustrowany i zdecydowanie zrezygnowany. Nie chciał nawet iść do Barana i wyjątkowo postanowił pomóc Matce przy robieniu obiadu i w domowych porządkach. Do wieczora jeszcze było sporo czasu, więc w końcu będzie też miał czas na ćwiczenia i czytanie. Może to jakoś przywróci mu dobry nastrój.
 

Ostatnio edytowane przez Cioldan : 20-01-2024 o 23:05.
Cioldan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem