Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2024, 20:13   #11
Morph
 
Morph's Avatar
 
Reputacja: 1 Morph nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Poza tym sesja wydaje mi się o wiele ciekawsza gdy Alleus wie bardzo mało i odkrywa całą sytuację razem ze swoim krasnoludzkim towarzyszem
Jeżeli wolisz tak, to nie ma sprawy. Dałem Ci możliwość zyskania dodatkowej wiedzy, ale jeśli chcesz odkrywać tajemnice tej domeny, absolutnie od zera, to tak będzie.

Jeżeli chodzi o atak na sępo-zombi, to teoretycznie powinien być jakiś rzut. Za mało jednak miałem dzisiaj czasu, aby przygotować kostnicę itd. więc zrób tak:
- jeśli waszą intencją jest przegonienie stworów, to one natychmiast korzystają z okazji i uciekają;
- jeśli chcecie je ubić, to możecie to zrobić z tym, że zabicie jednego uda się wam bezproblemowo;
- jeśli chcecie ubić oba, to jeden z was w czasie walki otrzyma lekką ranę, która będzie wymagała opatrzenia;
- jeśli chcecie ubić oba i uniknąć rany, to możecie to zrobić poświęcając jeden Punkt Losu.

A tak na marginesie, to jeśli mnie pamięć nie myli, to "Die, Venca Die" jest trzecią częścią nieformalnej trylogii.
Pierwsza przygoda to była "Vecna Lives!", potem "Vecna Reborn", a "Die Vecna! Die" zamyka cykl.

Co dokładnie wie Aleus o Vecnie, to opiszę, gdy już genasi dowie się o jego istnieniu.
 
__________________
“Living and dying we feed the fire,”

Ostatnio edytowane przez Morph : 25-01-2024 o 20:17.
Morph jest offline