Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2024, 21:54   #12
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Sądzę, że najlepiej pasowałoby, żeby Alleus otrzymał ranę, bo to on prowokuje walki i zachowuje się głupio,więc pasuje, moim zdaniem żeby otrzymał ranę.
Jak rozumiem, magia lecznicza nie działa ? Też pasuje! Pewno trzeba będzie znaleźć nieco alkoholu i podrzeć nieco ulubioną jedwabną koszulę

Nie warto na ten moment, marnować punktu losu a Srebrny Wicher na pewno nie chciałby pozwolić, aby monstrum uciekło, bo chce zrobić wrażenie na pokurczach i zyskać informacje.

Cytat:
Jeżeli wolisz tak, to nie ma sprawy. Dałem Ci możliwość zyskania dodatkowej wiedzy
Spoko po prostu staram się odgrywać charakter postaci razem z jego wadami. Gdym grał czarodziejem mądrą głową, który interesuję się Planami i legendami albo bardem to pewnie by wiedział co nieco, ale Alleusowi wicher hula pomiędzy uszami raczej nie interesowałby się niczym z poza Wielkiego Koła.

Cytat:
A tak na marginesie, to jeśli mnie pamięć nie myli, to "Die, Venca Die" jest trzecią częścią nieformalnej trylogii.
Pierwsza przygoda to była "Vecna Lives!", potem "Vecna Reborn", a "Die Vecna! Die" zamyka cykl.
Pewnie masz racje nie interesowałem się szczegółami wiem, że istnieje taka przygoda ale szczegółów nie znam

Cytat:
Co dokładnie wie Aleus o Vecnie, to opiszę, gdy już genasi dowie się o jego istnieniu.
OK mnie to pasuje zapiszę na karcie w panelu sesyjnym "1 rana która wymaga leczenia"
 
Brilchan jest offline