Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2024, 15:49   #732
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Dobra, post wieńczący naszą przygodę wleciał.

Wiem, że nieco inaczej się umawialiśmy, ale uznałem że nie ma co się męczyć i ostatecznie post oficjalnie kończy sesję. Niewykluczone, że pojawi się epilog, który jakoś zręcznie zawiążę kokardkę i wyjawi, czy nieszczęśnicy polegli w poście rzeczywiście polegli, czy może jednak dyszą jeszcze.

Jeśli któremuś z Was uchowały się na skrzynkach przyznane w trakcie PDki i umiejki, to poprosiłbym, żebyście mi je podesłali. Co prawda gdzieś tą rozpiskę u siebie mam, ale nie pamiętam tylko gdzie, więc jak macie u siebie i podeślecie, to szybciej mi pewnie pójdzie podliczanie ostatecznych nagród za dotrwanie do końca.

Wiadra zasłużonych pomyj proszę, żebyście na razie wstrzymali. Będzie raport, który będzie na to lepszym miejscem.

Pozostaje mi podziękować Wam za wspólną grę i dotrwanie do końca. Było fajnie, chociaż z mojej strony mocno chwiejnie. Ale więcej na te tematy w tym raporcie.

Więcej grzechów nie pamiętam!

EDIT: A, jeśli macie jakieś pytania nt. sesji, to śmiało. Odpowiem na nie tutaj, bądź w raporcie.
 
__________________
"Information age is the modern joke."

Ostatnio edytowane przez Aro : 02-02-2024 o 16:07.
Aro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem