Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2024, 20:57   #471
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
W obliczu Czarnego Maga
Dean z kolei rozmasował po raz kolejny kark.
- Przepraszam, to pytanie było niewłaściwe. To z burmistrzem to... "po tej stronie" standardowe pytanie u uzdrowicieli. Proszę uwzględnić, że magia to dla mnie coś nowego, jak pewnie wiele aspektów tutejszego świata jest dla pana.

Rozumiem, że Sybilla Skull blefowała o wielkości swojej potędze. Sama osoba Sybillie mnie nie interesuje o ile innym nie szkodzi. Może jej moce mają zastosowanie dla dobra? Może... Ale - jeśli zamknęła ducha mojego ojca... I skazuje go na męki po śmierci- nie zostawię tego. Jeśli ma zamiar wciągnąć duchy moich przodków by zagrozić miastu - to tym bardziej.

Czy dałoby radę jakoś sprawdzić czy duch nadal nie przeszedł dalej, albo gdzie jest? Albo czy jest jakiś sposób, żeby ściągnąć ducha z łap Sybilli? Jak mówiłem - magia dla mniej jest czymś nowym i nie wiem co jest możliwe, a co ją ogranicza.
Co panu potrzeba- czy moja krew starczy do namierzenia ducha mojego ojca?


Znów rozmasował kark słysząc pytanie Eddiego o Joan.
- Wolałbym jak najmniej ściągać Krakena, ale cholera- więcej takiej okazji może nie być, żeby porozmawiać z naszym tatą. No i ja się nie znam- ale chyba im więcej materiałów porównawczych tym lepiej? Im więcej dzieci da krew to łatwiej namierzyć ich wspólnego ojca? Ekhm... Panie Tadem- Kraken to tylko przydomek, a nie prawdziwa bestia morska. - odniósł wrażenie że Czarny Mag dziwnie się na niego patrzy po słowie "Kraken".

Liczył, że za bardzo się nie czerwieni gdy mówił do rudowłosej:
-Diana, jeśli Eryk stosował na tobie taką magię to mam nadzieję, że masz nadal paralizator od Ari... Chociaż ciut lepiej rozumiem jak cię namierzył... Zwłaszcza jeśli rozstaliście się w pośpiechu, to może i maj... Coś zostawiłaś z materiału do namierzania.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 06-02-2024 o 21:06.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem