Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2024, 14:16   #473
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Diana skrzywiła się z niesmakiem.
- Ja nigdy nic z Sybilą. – potem popatrzyła na Deana podejrzliwie. – Co ty masz do moich facetów, że ich o wszystko podejrzewasz? Eryk to przepraszał mnie o to, że zerzarł mi spageti… a potem ja musiałam go przepraszać, bo była nieświeża. Majtki to ja kiedyś pomagałam kraść fajnemu nauczycielowi, bo ma problemy z alkoholem i przy pensji w naszej szkole to musiał wybierać jedzenie albo bielizna. Kamila kiedyś dała majtki nauczycielce od biologii i dostała szóstkę za obrazek ropuchy przedstawiający Toudiego z gumisiów! A w Ogóle to wujek Tadem mógłby u nas uczyć… czegokolwiek, i tak byłoby na plus. Tylko uważaj, aby nie posłali cię do lochu. Tam kiedyś jeden koleś chciał zakładać kult i skończył z tatuażem ośmiornicy penisami z macek podpisanej jako chujchu.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem