Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2024, 13:54   #20
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Spokojnie Irenusie wydaje mi się, że ten Wiktor został zaklęty w wilka. Mógłbym spróbować, zdjąć z nich klątwę... Skoro nasza magia zadziałała przed chwilą może i teraz się uda ? - Zastanowił się na głos.

- Zefirku kochany, dziękuje ci za tłumaczenie spisujesz się bardzo dzielnie- Pochwalił Khuukhduuna - Czy mógłbyś powiedzieć kobiecie że wydaje mi się, że ktoś klątwą zamienił jej męża w wilka i mocą Akadi Królowej Powietrza, której powinna podziękować w modlitwie paląc wonności spróbuje przywrócić ludzkie kształty ? - Poprosił małego pobratymca w wierzę.

Skoro już trafił do tego dziwnego, smutnego świata to mógł założyć aśram na cześć swej patronki i krzewić jej chwałę! Gdy Zefir skończył tłumaczenie ganesi zdjął z szyj święty symbol bogini chmurę pędzoną wiatrem wystawił go przed siebie i skupiając uwagę na wilku zaczął modlitwę:

- O Akadi wolna jak wicher pośród bezdroży! Klątwy wbrew woli zmieniające nasze ciała to zaprawdę niewola okrutna! W imieniu tej biednej kobiety i jej męża błagam cię! Pozwól mi być narzędziem twej mocy i łaski, która zwróci im wolność i swobodę!
 
Brilchan jest offline