Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2024, 10:17   #31
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
Dzikuu wyszedł z kwadratu ekipy jakby nigdy nic. Tak należy wyglądać i zachowywać się na ulicach. Jestem nikim, nic nie mam i nic nie wiem. Tak jest bezpieczniej. Niosąc przesyłkę nie było miejsca na przypał, więc szedł prosto ku celu. Daleko nie miał. Niebezpieczeństw raczej też. Może jedynie, któryś zdesperowany bezdomny może coś odwalić, ale i w to Radek wątpił. Ci, którzy już chodzą do przytułku są względnie trzeźwi i normalni. Najwięksi desperaci kręcą się gdzie indziej.

Jedyne co negatywnie wpływało na jego skupienie były te "zmiany", o których wspominał Grzywa. Czyżby w końcu miało dojść do konfrontacji z pozostałymi gangami? Szef był ambitny, ale póki co stawiał na ostrożność. Czyżby coś się ostatnio zmieniło? W końcu zmiana musi prędzej, czy później nastąpić, a odpadki ubiegłego wieku wylądować tam gdzie ich miejsce.

Miał szczęście. Nic po drodze się nie stało, ale jak to mówią nie chwal dnia przed zachodem... choć w tym przypadku to raczej nocy przed wschodem.
Info się sprawdziło. Kolejna miła rzecz, więc i klienta/klientkę dość łatwo odnalazł.
Nie miał doświadczenia z kontaktu z takimi osobami/bytami zwał jak zwał. Sam Dzikuu po prostu bardziej interesował się sobą niż zwracaniem uwagi na kogoś i jego dziwactwa.

Jednakże klient nasz Pan.

- Dobry wieczór Pani Błeszyńska. Przesyłka dla Pani.- starał się być miły. To nie kosztuje. Paczuszka dostarczona nie naruszona. Klient powinien być zadowolony. Liczył, że szybko się tu ogarnie. Miał ochotę się położyć. Obecnie starał zachować jednak spokój i skupienie. W końcu co by chłopaki powiedzieli jakby wykiwał go jakiś babochłop.
 
Lynx Lynx jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem