Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2007, 14:44   #47
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
- Tak, to prawda. Wasza walka nie będzie się toczyć w miejscu, które nazywacie swoją rzeczywistością lub światem materialnym. Jednak nazwanie pola bitwy fantazją nie jest najtrafniejsze. Powinniście raczej pojmować świat fizyczny i świat duchowy, a więc także świat waszych snów, za dwa różne wymiary. Przebywając w jednym z nich, nie przejmujemy się drugim. Z jednej strony są one zupełnie niezależne, z drugiej zaś współistnieją i przenikają się.

Podejrzewam, że do tej pory nie śniliście świadomie. Świat snu wydawał się wam całkowicie realny, gdyż nie mogliście go odróżnić od jawy. Po przebudzeniu zaś byliście przekonani, że wszystko co działo się podczas snu nie jest niczym więcej niż dziełem wyobraźni. Nie jest to do końca prawda. Oczywiście większość tego, co widzicie podczas marzeń sennych jest wytworem waszych umysłów, jednak wasz sen nie jest czymś niedostępnym dla innych istot. Wręcz przeciwnie - istnieją takie, które z łatwością do niego przenikają, stanowiąc ogromne zagrożenie dla śniącego. I, wierzcie mi, to zagrożenie jest jak najbardziej realne i może stanowić coś dalece bardziej strasznego niż to, co zwiecie koszmarem.
"
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline