Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2024, 22:47   #475
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Zespół - parę kwestii
Dean rozmasował kark słuchając propozycji Eddiego. Dzieciak miał zapał, to trzeba było przyznać.
- Eddie, jeśli ty zagrasz na perkusji to ja mogę zająć się basem. Ojciec mnie uczył grać na perkusji, a na basie to z wujem Kylem. Diana, ty chyba umiesz na gitarze... Nadal pozostaje kwestia, że STONE COVE to był kwartet i brakuje nam klawiszowca. Joan potrafi grać, ale- nie będzie mogła być w dwóch miejscach naraz. Odpadnie nam Człowiek przy Monitorze. Zresztą czy nie bywa, że talent show mają limity wiekowe?

Znam jedną osobę, która gra na klawiszach, w dodatku potrafi grać kawałki STONE COVE. Sęk w tym, że to jest moja eks-dziewczyna Vivien. W poza tym Ari oświadczyła, że może nam pomóc jako technik na zapleczu. Ma atest oryginalnej kapeli- tata i wujaszkowie uczyli ją elektryki. Tę dziewczyna od dawna najbardziej interesowały kable. Powiedzcie mi na ile to będzie dla Was niezręczne?


Przed Czarnym Magiem
Mephisto również spojrzał na Dianę i miał nadzieję, że nie uniósł za wysoko brwi. Słuchając opowieści dziewczyny kolejno spróbował wymienić spojrzenie z Eddiem i Tandemem.Rozmasował kark za uszami. Wszystko wskazywało, że jednak dobrze usłyszał. Uznał, że woli najpierw zająć się Czarnym Magiem
- Panie Tandem, zrozumiałem, że nie mamy marne szanse wytropić Sybillie nawet magią. Za to lepiej rozumiem jak mogła całkiem łatwo spętać mojego ojca- jeśli jest psychofanką kapeli to jak nic ma autograf mojego ojca. Może i jakiś włos jeśli wystarczyło jej refleksu. Do zdobycia materiału wystarczyło pójść na koncert kapeli z sesją autografów.

Następnie się zaczerwienił ze względu na kwestie jakie chciał poruszyć:
- Co do tej… “intymnej więzi” by się magicznie podlinkować- czy to znaczy, że ważniejsze są dzielone przez ludzi wspomnienia czy hmm… kontakt fizyczny? Nie mówię, że no na…. poziomie wymiany płynów ustrojowych, ale przytulanie, trzymanie za rękę lub nawet uderzenia. No ale dajmy dziecko i rodzic nie znoszą się to czy nadal podlinkowanie się jest możliwe? Krew dzielona, ale wspomnienia są kiepskie. Albo czy wystarczy się z kimś długoletnio przyjaźnić, ale bez pokrewieństwa, czy relacji z no…. całowaniem się - czy też link zadziała. No co? Szkolę się na technika, więc lubię wiedzieć jak coś działa?- spojrzał na swoich przyjaciół .

Pytania do Diany
Dłużej spojrzał na rudowłosą zanim westchnął:
- Diano, myślę, że pan Tandem miał raczej na myśli, że Eryk ze względu na to, że to twój Eks, to ma jak się podczepić, żeby wyśledzić twoją lokalizację. Nie, że ty i Sybilla…coś teges… Ale masz rację Diano- “móc” czy “potrafić” nie jest równoznaczne z “czynem popełnionym”... Ręką to można zarówno pogłaskać jak i uderzyć kogoś. Co do wszystkich twoich Eksów- mniemam, że poznałaś ich od lepszej strony niż ja skoro w ogóle z nimi się związałaś. Cóż dowiedzenie się o statusie “To skomplikowane”- może wytrącić z równowagi. -- wzruszył ramionami - Ja sam z reguły robię kiepskie pierwsze wrażenie. Spytajcie Ari, to wam powie, że pierwszego dnia chciała mi spuścić manto, a mieliśmy wtedy po 8 lat.
ALE- mówiłaś, że umówiłaś się na spotkanie najpierw i TYLKO z Angusem. Bo to on pierwszy odnowił kontakt. Zgaduję, że skoro jego znasz najdłużej to nadal ma cię na Messengerze. czy twój numer komórki. Tylko skąd pozostali wiedzieli- na kiedy i gdzie zjawić się w Chillie u Charliego? Jeden Eks pojawiający się w odpowiednim miejscu i czasie kiedy umówiłaś się z innym to jest dziwny zbieg okoliczności. Ale zebranie się całej trójki? Jak dla mnie to jest za dziwne by mówić o przypadku.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 17-02-2024 o 10:20.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem