Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2024, 18:51   #102
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Buka Zobacz post

A co do szlajania się solo. To ty o tym decydujesz? Skoro idziesz Markiem tam i tam, to ja opisuję co jest "tam i tam". Więc jakoś nie bardzo wiem, jak magicznie przenieść postać 5 pokładów do pozostałych ¯\_(ツ)_/¯
Ale Mark szedł w strone "reszty" z pokładu 9 na góre gdzie byli ludzie na 11 piętrze. To była moja motywacja że po drodze znajdzie się z "resztą", a tu ludzie nagle się zbili w kupę i moja postać została solo.

Kurcze nawet nowy gracz nie łazi sam a ja gram już tyle czasu i ni jak mi nie wychodzi połączenie się z resztą.

To frustrujące jest. :/

A co do posta to tu jest deklaracja. Mark wysyła dziewczynę solo by z zakontuaru powystrzelać zombi kiedy ona będzie odwracać ich uwagę. Niekonieczni informując ją o swoim planie.
 
Rot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem