Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2024, 16:22   #477
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Zespół - planowanie

- A po co nam człowiek przy monitorze na tej misji ? Szkoda chciałem zagrać z Joanną a wydawało mi się, że jej obecność jest ważna zarówno dla magii jak i pułapki w końcu jest twoją biologiczną siostrą i córką twojego Ojca... Ale to twoja misja i ty decydujesz! Mi tam nie przeszkadzają twoje byłe, bo nie rozumiem Ziemskiej Niezręczności - Fakt, że zaczerwienił się mówiąc o Joannie zdawał się temu przeczyć - Nie znam miejscowego zapisu nutowego, ale jak mi coś zagrasz albo puścisz nagranie to umiem powtórzyć- Dodał.

Rozmowy z wujkiem T

Historia Diany zaszokowała go tak mocno, że zamilkł na kilka minut.

- Ta szalona dziewczyna może być po prostu dobrze wyszkolonym normalsem nie każdy łotr czy heros musi od razu mieć super moce czy technologie- Dodał.

- Wciąż mnie dziwi, że szalone babsko które nie kontroluje własnej mocy i strzela na wszystkie strony pierunami negatywnej energii w miejscach publicznych jak poczuje się urażona nie jest traktowana jak priorytet i zagrożenie! Jak ja napluje na głupiego agenta to wielka chryja więzienie i groźby zastrzyków, ale dorosła wariatka może powodować publiczne zagrożenia i jest spoko... - Powiedział wyraźnie rozzżalony.

- Niech Wichry porwą Sybil Skulls! Wuju Tademie sprowadziliśmy cię bo potrzebujemy potwierdzenia co z duchem Ojca Deana... Nie musimy go wzywać jeżeli mówisz, że to przysporzy mu cierpienia ale czy nie dałoby się jakoś sprawdzić, czy duchy przodków rodu Murphych faktycznie są złe i jakiego zadośćuczynienia żądają?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 22-02-2024 o 14:24.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem