Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2024, 09:30   #37
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Morph jakbyś chciał kiedyś powtórzyć ten pomysł wydaje mi się że problemem było wzięcie tu dwóch postaci wysoko magicznych, przez co nie było poczucia zagrożenia. Z jednej strony postaci przywczajone do używania magii, bo są z Zapomnianych Krain z drugiej strony ciężko zabierać postaciom coś z czego się składają.

Pomysł fajny, ale postaci niskiego poziomu i niemagiczne byłby lepsze do tego lepiej użyć jakiegoś prostszego systemu typu FATE i nie sugerować się zaklęciami i poziomami mocy z D&D 5

Nie uważam, że ta sesja była zmarnowaniem czasu dobrze się bawiłem, choć szkoda mi, że nie będzie więcej to nie mam pretensji, bo sam nie raz nadziałem się na próby Mistrzowania gdzie miałem fajny pomysł, ale mi się nie udało wykonanie. Prowadzenie sesji jest ciężkie.
 
Brilchan jest offline