Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2007, 17:35   #47
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
- Musisz mi wybaczyć, madame, lecz dopiero od przedwczoraj jestem w tym mieście i wiedz, że dopiero dziś je zwiedzam - mężczyzna ucałował dziewczynę w dłoń - Pozwól, że dowiemy się razem, gdzie jest łaźnia, nie jest mi potrzebna, lecz chętnie pozwiedzam w tak przednim towarzystwie. - odrzekł zaś Alexia uśmiechnęła się tylko przymykając lekko oczy.

- Naprawdę? - spytała jakby retorycznie podekscytowana.
- To wspaniale! Ja nazywam się Alexia. - powiedziała miłym głosem i złapała mężczyznę za rękę, a następnie przyciągnęła go do miejsca gdzie stała Siviee.
- A to jest moja towarzyszka Siviee - dodała przedstawiając młodzieńcowi dziewczynę.

- Ten jegomość jest nowy i też nie wie gdzie jest łaźnia, ale pomoże nam szukać, miło z jego strony prawda? - rzekła pełna radości do Siviee i rzuciła spojrzeniem to na nią to na młodzieńca.

Ten, kto widział Alexia pierwszy raz mógł być zaskoczony. Wygląd, a raczej jej strój wskazywał na to, że jest ona mniszką jednak jej uwodzicielskie zachowanie nijak miało się do zachowania mnichów! Była to bardzo dziwna, acz piękna dziewczyna. <Tak TAK! clik clik mnisi strój! XD>
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline