Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2024, 13:49   #351
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
Cała dyskusja o powieści przybrała zabawny obrót choć zastanawiała się o ile grubsza była pełna wersja od tej znanej Eleril.
-To musiały być niezręczne spotkania rodzinne... - Odparła przez chwilę rozważała propozycję małżonki.
- Jasne możemy kupić. Skoro Eleril się podoba to chyba nie jest taka zła a ciekawa jestem czy "opisy natury" będą równie wciągające. Eleril będziesz chciała wypożyczyć pełna wersję jak co ?
- No nie wiem czy te opisy przyrody mi się spodobają. - rzekła fechmistrzyni.
- Były niezwykle barwne i pomysłowe.. Tak mówiły koleżanki... koledzy. - rzekła bordowa Grimm.
- Jest, o miłości elfiej Wampirzycy i wilkołaczki-druidki... Widziałam w bibliotece... -rzekła Grimm.
- O tym nie słyszałam. - powiedziała Eleril zaskoczona.
- Widzisz skarbie mamy nawet opcje do wyboru. - Odpowiedziała spoglądając się na Ramiel, chyba nie było co droczyć się bardziej z Grimm bo jeszcze im tu biedaczka zejdzie.
- Tak dwie opcje, ale przy odrobinie szczęścia skorzystamy z obu... - Bardzo wyszczerzyła zęby.
- Może ale nie ma co być zachłannym. Chytry dwa razy traci jak to mówią. - Elphi odwzajemniła uśmiech ale wolała przypomnieć jej że "opcje" też miały swoje zdanie.
 
Rodryg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem